Tato webová stránka používá různé cookies pro poskytování online služeb, na účely přihlášení, poskytování obsahu prostřednictvím třetích stran, analýzu návštěvnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu, nebo nastavení Vašich preferencí.
Ok
Dámy a pánové, výletníci a výletnice, horalové a horalky! Z toho, co všechno se v posledním roce semlelo, jsme byli chvílema opravdu v Peci. Máme proto velkou radost, že jsme v okamžiku, kdy to nejspíš nikdo nečekal, dokázali v Peci pod Sněžkou otevřít mladšího brášku oblíbeného pražského baru Fermé.

Trochu jsme tím překvapili i sami sebe! Jak je zvykem, i zde se můžete těšit na naše signature koktejly, moc dobrý jídlo i na skvěle ošetřený pivko, který vám naservíruje přátelská obsluha. Věříme, že bude tenhle bar svému jménu dělat nejen čest, ale stane se dějištěm legendárních historek a parádních vzpomínek. Na zdraví!
FERMÉ Pec pod Sněžkou
KOKTEJLY
CUCUMBER SOUR
180 Kč
Tanqueray gin, okurka, okurkový a bezinkový sirup Giffard, citr.tráva a šťáva
APRICOT MOSCOW MULE
170 Kč
Tovaritch vodka, zázvorové pivo Fever Tree, Angostura Bitters, meruňkové pyré a limetová šťáva
MELLOW PASSION
220 Kč
Jack Daniels, Cointreau, pomeranč. a citr. šťáva, passion fruit pyré, vanilkový sirup
COCONUT ESPRESSO MARTINI
190 Kč
Pravda coconut, Kahlúa, Espresso, kokosové mléko
PENICILLIN
220 Kč
J.Walker Red Label, Laphroaig 10y, medový sirup, citr.šťáva, zázvorová šťáva
BASIL SMASH FIZZ
190 Kč
Tanqueray gin, jahodové pyré, citr.šťáva, bazalka, Cava
STRAWBERRY MOJITO
190 Kč
Cortez blanco rum, jahodové pyré, limeta, máta, soda
JÍDLA
ČÍZBURGER
250 Kč
Mletý hovězí krk z lokálního řeznictví s plátkem čedaru v domácí rozpečené bulce s karamelizovanou cibulkou, cherry rajčetem, ledovým salátem, kyselou nakládačkou
a slaninovou majonézou. K tomu salát coleslaw. (1,3,7,10,11)
ŠÁŠA VEGETARIÁNEM
220 Kč
Veganská burger placka s rozpečeným čedarem, karamelizovanou cibulkou v domácí rozpečené bulce kyselou nakládačkou, ledovým salátem a BBQ chipotle dipem. K tomu salát coleslaw. (1,3,6,7,10,11)
SMAŽENÁ GOUDA
140 Kč
Na přepuštěném másle dozlatova smažená gouda v trojobalu s domácí tatarkou a ledovým salátem v domácí rozpečené bulce. (1,3,7,11)
HOUBOVÁ QUESADILLA
190 Kč
Zapečená tortilla s restovanými žampiony na másle s cibulkou a česnekem, čedarem, goudou, sladkou kukuřicí, červenou paprikou a pažitkou. Podávaná s česnekovým dipem. (1,7 )
ZAPEČENÉ NACHOS (PRO 2 OSOBY)
220 Kč
Kukuřičné chipsy zapečené s trhaným vepřovým masem, čedarem, černými fazolemi, papričky jalapeños, červenou cibulkou, topované chipotle BBQ dipem a pažitkou. (7,10,12)
NACHOS SE SALSOU
90 Kč
Kukuřičné chipsy s rajčatovou salsou.
STEJNĚ JAKO LEDASCO VE FERMÉ I LÍH UŽ NÁM ZAČÍNAL REZNOUT. VYLEJT JSME HO ALE NECHTĚLI, A TAK JSME ZKUSILI KLUKY Z GARAGE 22, JESTLI BY JE NENAPADLO CO S TÍM... NEŽ JSME SE NADÁLI, UŽ RUČNĚ SBÍRALI KVĚTY ČERNÉHO BEZU. JEJICH NÁSLEDNOU DESTILACÍ S VYBRANÝMI CITRUSY A JALOVCEM PAK VZNIKL VOŇAVÝ A SVĚŽÍ GIN, KTERÝ DUŠI MÁ, I KDYŽ JE ZRZAVEJ.
NÁŠ FERMÉ GIN REZBEZ
FOTOGALERIE
KONTAKTY
Sleduj nás na:
Facebook
Instagram
Fermé, Pec pod Sněžkou 305, 542 21 Pec pod Sněžkou
+420 774 433 861
Po-Čt: 16:00-24:00
Pá-Ne 12:30 – 24:00
Made on
Tilda